Zaaranżowanie balkonu w taki sposób, aby był on naszą strefą wypoczynkową nie zajmie nam wiele czasu – dzisiaj topowi producenci proponują nam liczne zestawy meblowe, również dopasowane do mniejszych przestrzeni. Jedną z ciekawszych propozycji jest kanapa na balkon – wygodna kanapa pozwoli nam wypoczywać samotnie lub w gronie rodziny, zapewni komfort i sprawi, że zmienimy estetykę otoczenia na lepsze. 

Kanapa na balkon z technorattanu

Szukając idealnego mebla na balkon postawmy na technorattanową kanapę na balkon. Meble technorattanowe od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, cenione są przede wszystkim za ich doskonałe wartości techniczne, odporność na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Kanapa na balkon zaprojektowana została zgodnie z oczekiwaniami klientów i z olbrzymią precyzją – projektanci zwracali uwagę na każdy detal. Technorattanowa kanapa na balkon posiada aluminiowy stelaż malowany proszkowo – lekka konstrukcja sprawia, że przesuwanie mebla z miejsca na miejsce nie jest problemem. Dodatkowo aluminium zabezpieczone zostało przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna – nieporowata struktura technorattanu sprawia, że okrycie nie wchłania brudu czy wilgoci, a jego czyszczenie nie sprawia problemów. W okresie zimy kanapa na balkonie powinna być przykryta dedykowanym pokrowcem ogrodowym, który ochroni ją przed osiadaniem kurzu czy wilgoci. 

Kanapa na balkon w cieniu parasola

Podczas letniego odpoczynku warto zadbać o ochronę przed słońcem. Kanapa na balkon powinna stać w cieniu parasola ogrodowego. W ofercie topowych producentów bez trudu znajdziemy parasole idealne na balkon, o nieco mniejszej czaszy i wadze. Parasole takie mają kilka punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia. 

Comments are closed.