Klasyczne wnętrza zmienimy w wyjątkowe przestrzenie bez większego problemu – pomogą w tym nowoczesne meble loftowe. Styl industrialny jest chętnie wykorzystywany zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Szeroki wybór elementów pozwoli na wykreowanie wymarzonych wnętrz, dopasowanych do potrzeb.

Nowoczesne meble loftowe w niebanalnych przestrzeniach

Czym inspirowane są wnętrza loftowe? Przede wszystkim są to przestrzenie tworzone na wzór hal przemysłowych. Króluje tu przestrzeń, światło. Kluczem są wysokie okna i przeszklenia, ale też zachowanie naturalnych, „surowych” faktur – cegły, kamienia, betonu. Styl loftowy wykorzystuje również szkło, metal, cegły, lite drewno (najczęściej dąb i buk). Połączenie tych materiałów daje wyjątkowe efekty! Wnętrza loftowe mogą wydawać się surowe na pierwszy rzut oka – warto pamiętać, że każdy element jest tu ważny. Przygotowując wnętrze w tym stylu, warto też znać kolory wykorzystywane przez dekoratorów specjalizujących się w przestrzeniach loftowych. Są to beże, czerń, biel, grafit, szarość. Kluczem są również nowoczesne meble loftowe.

Jakie nowoczesne meble loftowe wybrać?

Jakie nowoczesne meble loftowe wybrać, aby cieszyć się wyjątkowymi wnętrzami? Wybór jest szeroki. W salonach warto postawić na stoliki kawowe oraz szafki RTV – w obu przypadkach konstrukcje oparte są na metalowych profilach, półki i blaty stworzono z litego drewna. W sypialniach warto wykorzystać stoliki nocne – są niewielkich rozmiarów, przez co bez trudu ustawimy je w pobliżu łóżka. Ciekawym elementem okażą się również lampy stylizowane na przemysłowe. W przedpokojach doskonale prezentować się będą konsole – to praktyczne, wysokie szafki, na których możemy ustawić koszyk z korespondencją, kwiaty, klucze.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/carpooling/ -meble.pl https://zambrow.org/artykul/ubezpieczenie-samochodu/1538421