Każda osoba urządzająca od podstaw kuchnię musi wybrać pomiędzy meblami modułowymi a wykonanymi na specjalne zamówienie. Czym różnią się od siebie zestawy dostępne w regularnej sprzedaży od mebli kuchennych na wymiar? Sprawdź!

Tańszy wariant: meble modułowe

Kolekcje dostępne w sklepach meblowych składają się z szafek, szuflad i półek, które można zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Meble można zamontować w dowolnym miejscu, nawet samodzielnie. Wykonane są najczęściej z płyt MDF pokrytej laminatem, folią, lakierem albo akrylem. Ich walorem jest lekkość i stosunkowo niska cena, natomiast wadą – ograniczenie dostępnych rozwiązań.

Meble kuchenne na wymiar z Bielska-Białej – niedrogie i funkcjonalne wyposażenie kuchni

Nieco droższą alternatywą dla masowo produkowanych, składanych mebli systemowych są zabudowy wykonane specjalnie na zamówienie. Ich projekty powstają na podstawie dokładnych pomiarów, z uwzględnieniem preferencji klienta. Nietypowy kształt wnętrza, skosy czy wnęki nie stanowią dla projektantów żadnego problemu. Klient ma wpływ na każdy element zabudowy, począwszy od wysokości blatu, poprzez wyposażenie szafek, na kolorze i dekorach kończąc. Meble mogą zostać zaprojektowane w każdym stylu, aby współgrały z wystrojem mieszkania. W parze z wyższą ceną idzie w tym przypadku rewolucyjna jakość. Do ich produkcji często wykorzystuje się lite drewno.

Wbrew pozorom zamówienie mebli zaprojektowanych i wykonanych specjalnie dla Ciebie nie musi oznaczać ogromnych wydatków. Meble kuchenne na wymiar oferowane przez firmę z Bielska-Białej łączą w sobie wysoką jakość, modny design i niezawodne rozwiązania.

Comments are closed.