Kuchnia z czarnym blatem to aranżacja, która zdecydowanie pasuje do osób, ceniących nowoczesne wnętrza. Blaty robocze w takim kolorze na pewno zdecydowanie będą wyróżniać się wśród mebli o jasnym kolorze. Jednak nie tylko meble są ważne w takim przypadku, ale również i wiele innych rzeczy.

Kuchnia z czarnym blatem i dobrą podłogą

Kuchnia z czarnym blatem musi mieć odpowiednio wykonaną podłogę, aby móc w jeszcze lepszy sposób podkreślić charakter całego pomieszczenia. Z czego powinna zostać wykonana podłoga? Pierwsza odpowiedź to kafelki. Nic dziwnego, że ludzie od razu mówią o czymś takim, ponieważ jest to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów, który na dodatek jest w stanie poradzić sobie z wilgotnymi warunkami panującymi w kuchni. Tylko, że równie dobrze można pomyśleć o zastosowaniu desek lub paneli podłogowych, które również będą przygotowane na intensywną eksploatację.

Kuchnia z czarnym blatem i odpowiednie dodatki

Kuchnia z czarnym blatem jest prosta, ale bardzo elegancka, dlatego należy dobrać do niej dodatki, które będą podkreślały całą aranżację. Jeżeli tłem dla czerni jest biel, to można zdecydować się na złote dodatki w stylu glamour. Oprócz tego można wybrać również dodatki w odcieniach szarości, które są bardzo modne i ciekawie eksponują się na czarnych blatach roboczych. Niekiedy można spotkać się z dodatkami w kolorach neonowych, jak chociażby pomarańczowy, różowy, lazurowy, zielony, które bardzo wyróżniają się na tle całego otoczenia w takiej kuchni. 

Comments are closed.