Nowoczesna stolarka okienna zaskoczy nas pod wieloma względami – przekonują topowi producenci. Prawdą jest, że zmieniająca się technologia zasadniczo zmieniła nasze postrzeganie względem okien – dzisiaj nie tylko wspierają one nasz komfort w naszych domach, ale również mają wpływ na lepsze życie. Okna czteroszybowe to propozycja, którą warto rozważyć.

Okna czteroszybowe – innowacje na polskim rynku

Nie ma wątpliwości, że okna czteroszybowe to prawdziwa rezolucja na polskim rynku stolarki okiennej. Nowoczesne okna, ze względu na swoją budowę, znacznie lepiej izolują przed chłodem, ale również chronią nas przed nadmiernym hałasem z zewnątrz – problem ten dotyczy przede wszystkim mieszkańców dużych miast. Wykorzystując okna czteroszybowe znacząco poprawiamy komfort naszego życia – to inwestycja, która całkowicie zmieni obraz naszego domu. Izolacyjność dźwiękowa w przypadku okien czteroszybowych wynosi ok. 45dB (w przypadku klasycznych okien warto ta sięga zaledwie 35dB). 

W przypadku okien czteroszybowych mamy do czynienia nie tylko z nowoczesną technologią, ale również dodatkową przestrzenią pomiędzy szybami. Największa komora może być wykorzystana do instalacji rolet wewnętrznych – rozwiązanie to jest znacznie lepsze niż klasyczne rolety zewnętrzne, gdyż urządzenie nie jest narażone na działanie kurzu czy brudu ani na uszkodzenia mechaniczne. 

Jak zbudowane są okna czteroszybowe?

Budowa okien czteroszybowych zakłada wykorzystanie czterech szyb – gdzie standardem do tej pory były trzy szyby. Dzięki dodatkowej szybie znacząco wzrasta izolacyjność termiczna i akustyczna. Warto pamiętać, że aby okna czteroszybowe działały poprawnie konieczne jest ich poprawne zainstalowanie – najlepiej, kiedy wykonują to pracownicy danego producenta okna. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/ulga-rehabilitacyjna-na-samochod/ le-prestige.pl orthegoldcps.org