Wybierając nowoczesne meble do naszych mieszkań czy domów coraz częściej myślimy o rozwiązaniach, jakimi są szafy na wymiar. Meble tworzone na zamówienie pod konkretny wymiar dają możliwość lepszego zaaranżowania przestrzeni i wykorzystania optymalnie jej potencjału. Szafy na wymiar dadzą nam także możliwość przechowywania większej ilości przedmiotów. Jak to możliwe?

Wybierz szafy na wymiar i ciesz się funkcjonalną przestrzenią

Szukając oryginalnych i funkcjonalnych mebli warto zwrócić uwagę na szafy na wymiar. Nowoczesne szafy na wymiar to świetne rozwiązanie, kiedy w danym pomieszczeniu mamy kłopotliwą wnękę. Szafa na wymiar pozwoli na wypełnienie tej przestrzeni i nadanie jej nowej roli. Szafy na wymiar pozwolą na uzupełnienie już zaaranżowanego wnętrza – dzięki możliwości wybierania z szerokiego wachlarza materiałów zaprojektujemy szafę, która idealnie współgrać będzie z już istniejącymi elementami. Do wyboru będziemy mieli zarówno płyty o różnorodnej grubości, jak i nieskończony wybór laminatów i oklein. Ciekawym rozwiązaniem są również lustra na drzwiach szafy, które pozwolą na optyczne powiększenie przestrzeni – podkreślają pracownicy marki rega-meble.pl z Bielska-Białej, która specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu mebli na wymiar do mieszkań i domów. 

Szafy na wymiar, które zmienią wnętrze na lepsze

Jedną z najchętniej podkreślanych zalet szafy na wymiar jest fakt, że jej wnętrze możemy zaprojektować samodzielnie, dopasowując ilość i rozmieszczenie półek, drążka do wieszania ubrań, ale też wszelkich organizerów czy systemów ułatwiających korzystanie z szafy na wymiar. Zwróćmy również uwagę na drzwi – mogą być one otwierane skrzydłowo lub też przesuwane, co pozwoli na zachowanie większej ilości miejsca. 

Comments are closed.