Kostium kąpielowy to rzecz, którą zabiera się ze sobą na wycieczkę nad morze, wakacyjny wyjazd, a także korzysta przez cały rok, szczególnie wtedy, gdy chętnie chodzi się na basen. Warto zwrócić uwagę na modne, ale jednocześnie wygodne kostiumy kąpielowe, które mogą stać się doskonałym elementem uzupełniającym garderobę aktywnej kobiety.

Modne kostiumy kąpielowe

Co roku pojawiają się nowe modele kostiumów kąpielowych. W tym roku bez wątpienia bardzo popularne były kostiumy asymetryczne, które pięknie odsłaniają na przykład jedno ramię. W takich kostiumach świetnie prezentują się praktycznie wszystkie kobiety. Dodatkowo to właśnie taki kostium kąpielowy może stać się ciekawą bazą do stworzenia wakacyjnych stylizacji.

Jak wykorzystać kostium kąpielowy w stylizacjach? Jeśli wybierze się kostium z ciekawą górą, która wygląda po prostu jak top, wystarczy założyć do niego spódniczkę, krótkie spodenki, szorty lub po prostu zawiązać na biodrach pareo, robiąc z niego długą plażową spódnicę. To wystarczy, aby na plaży prezentować się świetnie. Do tego kilka modnych dodatków, na przykład kapelusz i okulary przeciwsłoneczne i stylizacja gotowa.

Minimalistyczne kostiumy mocno wycięte

Kolejny bardzo mocny model w tym roku to kostium minimalistyczny, prosty, monochromatyczny, z bardzo mocno wyciętym dołem. Takie kostiumy bezpośrednio nawiązują do mody z lat 90. Są szczególnie interesujące, ponieważ uwagę zwraca ich prosta, acz ciekawa forma. To właśnie osoby znane z pierwszych stron gazet, na przykład Kim Kardashian, wypromowały taki model kostiumów.

W tym typie kostiumu doskonale prezentują się kobiety, które chcą optycznie wydłużyć nogi. Dlaczego? Ponieważ mocno wycięte majteczki sprawiają, że nogi wizualnie sięgają dosłownie aż do nieba. Wybierając taki kostium w kolorze czarnym, białym lub beżowym, stworzy się doskonałą bazę do wielu różnych wakacyjnych zestawów.

Sportowe kostiumy kąpielowe

Kobiety, które na plażę wybierają się po to, aby spędzać aktywnie czas, a nie tylko opalać się, bez wątpienia będą zainteresowane kostiumami kąpielowymi o kroju sportowym. To najwygodniejsza opcja szczególnie wtedy, gdy pływa się, korzysta z supa, żegluje lub gra w siatkówkę plażową.

Kostiumy kąpielowe o sportowym kroju będą świetne nie tylko dla kobiet aktywnych. Tak naprawdę to kostiumy proste, minimalistyczne, które dobrze podtrzymują całą sylwetkę, podkreślając najważniejsze atuty figury. Jednym słowem to opcja dla tych kobiet, które lubią prostą stylistykę i najchętniej sięgają po rzeczy ponadczasowe.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostium kąpielowy.

Comments are closed.