Nie łatwo będzie wybrać komplet mebli wypoczynkowych na taras. W szczególności, jeżeli będzie trzeba coś wybrać ze strony gardenspace.sk/zahradny-nabytok. Podobnie jest, jeżeli chodzi o donice na świeże powietrze. Do wyboru jest ogromna ilość, ponieważ producenci wciąż zaskakują nową ofertą klientów. 

“Szczupłe” donice na taras

Jeżeli na tarasie jest mało miejsca, wiele osób staje przed dylematem, co dokładnie wybrać. Czy wygodne meble wypoczynkowe, czy też donice stanowiące idealne miejsce wzrastania dla wielu roślin? Czy to możliwe, że nie da się pogodzić tych dwóch rzeczy? Oczywiście, że się da. W szczególności, że do wyboru są wysokie, solidne donice, które nie zajmują tak dużo miejsca. Trzy takie donice, które nie stawiają na szerokość, ale na wysokość będą nie tylko ciekawą ozdobą aranżacyjną, ale także miejscem, gdzie będzie można posadzić m.in. drzewka karłowe, czy też inne, równie ciekawe rośliny.

Geometryczne donice

Jedną z najciekawszych, najmodniejszych propozycji są donice w geometryczne wzory. A to wszystko za sprawą tego, że sprzeciwiają się one wszystkiemu temu, co wyznacza natura. Kontrasty są niezwykle ciekawą propozycją, która świetnie komponuje się nie tylko w domach, ale również na świeżym powietrzu. Geometryczne donice, które wykonane są z odpornych materiałów będą miejscem, gdzie można posadzić rośliny z liśćmi o opływowych kształtach. Wtedy jeszcze bardziej uda się podkreślić wygląd donic, które dostępne są w różnych kolorach, a także bardzo ciekawych kształtach. 

Comments are closed.

le-prestige.pl ultury.pl rp.pl