Naszą codzienność kształtują m. in. poranne rytuały takie jak: mycie zębów, kąpiel, kawa na przebudzenie. Ich zbiorem wspólnym jest woda.To ile jej cennych litrów uda się zaoszczędzić, zależy od naszych nawyków i wyboru inteligentnych urządzeń. Firma Deante oferuje armaturę łazienkową i kuchenną stawiając na nowoczesne, proekologiczne rozwiązania.

Estetyka i funkcjonalność

Armatura Deante to połączenie prostego, estetycznego wzornictwa z funkcjonalnymi, dostosowanymi do przyzwyczajeń Polaków rozwiązaniami. Zwrócono między innymi uwagę na to, by zlewozmywaki odpowiadały parametrom szafek kuchennych, oferowanych na naszym rynku meblarskim.Firma może się pochwalić wieloma nagrodami prestiżowych konkursów takich jak: Top Design Award, Mast Have czy Dobry Wzór. Pomysłowe i estetyczne wzornictwo sprawia, że zwykła umywalka może stać się jednym z głównych elementów aranżacji wnętrza kuchni lub łazienki. W armaturze Deante wykorzystywane są komponenty najwyższej jakości, elementy proste w montażu i długowieczne.

Proekologiczna filozofia firmy

Coraz lepiej zdajemy sobie sprawę z tego, że troska o środowisko naturalne to wyzwanie naszych czasów. Dobrze jeśli ten kierunek myślenia towarzyszy również przedsiębiorcom. Armatura Deante – to nie tylko estetyka, ale też stawianie na przyszłość naszej planety. Choć brzmi to nieco górnolotnie, ma swoje uzasadnienie w tym sposobie myślenia, że każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę.By produkty były przyjazne zarówno dla użytkownika jak i środowiska wykorzystywane są naturalne surowce i odporne materiały, którym po wielu latach użytkowania można dać „drugie życie” w nowej odsłonie kolorystycznej. Standard opakowań podkreśla minimalne wykorzystanie plastiku i jego pochodnych.

Kontrola jakości

Przy zakupie armatury Deante warto zwrócić uwagę na bardzo staranną, potrójną kontrolę jakości oferowanych produktów. Dzięki własnym fabrykom firma sprawuje pełną kontrolę nad procesem produkcji, korzysta z zaawansowanych technologicznie robotów i maszyn. Stawia na innowacyjność. Wszystko odbywa się z zachowaniem ścisłych procedur i europejskich norm.

Jednym z ważniejszych miejsc jest Dział Badań i Rozwoju Produkcji. Tam – pod kątem składu, wytrzymałości, odporności na czynniki zewnętrzne oraz wygody korzystania – testowane są półprodukty, komponenty i gotowe prototypy. Świat pędzi do przodu i stawia nowe wyzwania, trzeba za nimi nadążać. W armaturze Deante prostota i funkcjonalność odpowiadają gustom i oczekiwaniom współczesnego klienta.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Armatura deante.

Comments are closed.