Współcześnie w salonach manicure możemy korzystać z bardzo wielu metod zdobienia paznokci. Popularna jest między innymi metoda żelowa, tytanowa oraz hybrydowa. Ta ostatnie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientek. Paznokcie można ozdobić mniej więcej w godzinę, o ile nie wykonuje się skomplikowanych wzorów. Efekt jest niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia. Nawet panie, które wykonują pracę fizyczną, będą cieszyć się pięknymi i mocnymi paznokciami.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Jeżeli chodzi o metodę hybrydową zdobienia paznokci, to w tym przypadku emalia jest utwardzana w specjalnej lampie emitującej promieniowanie UV. Dlatego też efekt jest taki trwały, paznokcie są idealnie pokryte lakierem, który tworzy dosyć grubą i odporną warstwę. Wybór kolorów lakierów do paznokci zdobionych metodą hybrydową jest bardzo szeroki. Marki kosmetyczne cały czas wprowadzają nowe odcienie, a także rozwiązania, dzięki którym można wykonać na przykład manicure hybrydowy matowy. Jednym słowem można osiągnąć różne ciekawe efekty, zdobić paznokcie poprzez przyklejanie na nie na przykład kryształków, perełek oraz innych tego typu ozdób.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Jak wygląda trwałość paznokci hybrydowych? Jeżeli manicure zostanie wykonany prawidłowo, a zatem nie pominie się żadnego istotnego kroku, manicure będzie się pięknie prezentował nawet przez dwa lub trzy tygodnie. Potem naturalnie pojawi się odrost, który można uzupełnić. Większość kobiet decyduje się wtedy jednak na zdjęcie hybryd i nałożenie lakieru od nowa.

Warto wiedzieć również o tym, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci to nie jest tylko i wyłącznie metoda salonowa. Jednym słowem każda kobieta może nauczyć się i wykonywać sobie ten manicure samodzielnie. Wiele pań podejmuje wyzwanie, między innymi ze względu na mniejsze koszty wykonywania hybrydy w domu. Na początek trzeba zainwestować i kupić lampę oraz frezarkę, a także zestaw kosmetyków, ale potem można cieszyć się pięknymi paznokciami, za które już nic się nie zapłaci.

Czy hybryda jest odpowiednia dla każdego?

Czy paznokcie hybrydowe są odpowiednie dla każdego? Warto wiedzieć o tym, że w pewnych przypadkach może pojawić się uczulenie na hybrydy. Zwykle dzieje się tak, gdy hybrydę wykonuje się w domu, korzystając z niskiej jakości sprzętu. To właśnie stare lub słabe jakościowo lampy są najczęstszym powodem pojawienia się uczulenia. Dlatego właśnie czasem lepszym wyborem jest korzystanie z usług w salonie, bo tam zawsze wybierane są najlepszej jakości produkty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.